A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eldona Rama

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 12
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Eldona Rama is a writer. Momentalisht jeton në Gjakovë dhe vijon mësimet në shkollën "Zekeria Rexha".Ajo ka një familje 6 anëtarëshe nëna dhe babai me 2 motrat dhe vëllaun. Shenja e saj e horoskopit është akrepi dhe ka të përbashkëta me të sepse helmi i akrepit është shërues për njerëz e kështu ajo shëron mendjen e miqve të saj kur ndodhet afër tyre. Një person i cili gjithmonë mendon për një të ardhme më të mirë vërtetë është një person mendjemprehtë. Që nga fëmijëria i...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Albana Hajra

Bleona Brahaj

Eriona Kolica

Gresa Rudaku

Diana Sadrija

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi

Yllka Kastrati

Emira Sokoli

Medina Fetai


Tags: Eldona Rama

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018