Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elejda Dosi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Elejda Dosi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Prill 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Trendafil I Bukur". Më datë 18 Maj 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Rikthim Ne Bishan". Më datë 11 Qershor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Shqiperi". Më datë 8 Dhjetor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Moter E Vella". Më datë 16 Dhjetor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Ne Enderr Me Vjen". Më datë 25 Korrik 2017, Elejda Dosi publikon videoklipin "Ta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evgjeni Çuli

Eglantina Doko

Llambrini Nano

Jolanda Kojlovic

Blerta Agolli

Donika Pecollari

Esmeralda Kaso

Luljeta Konomi Haxhi

Merushe Xhihani

Griselda Pepa

Tags: Elejda Dosi, Lejda, Lejda Vlonjate


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet