Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Elejda Dosi - Kolazh 2017  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T20:50:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh 2017" kënduar nga Elejda Dosi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elejda Dosi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nertila Selmanaj & Sali Malaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nëm njër ujë se plasaaaa 2x
Thëllëze e beratit

Skam me se te jape te japë
Pëllumbi tomo tomorit 2x

O me dorën te moj tende
Thellez e bera beratit 2x

Dora mu ndodh ze o zene
Pellumbi tomo tomorit 2x

O me se ke ze o zene
Thellez e bera beratit 2x

E unaz te
vë o vënë
Pellumbi tomo tomorit 2x

Po te kisha gushen tende
Dija moj si ta mbaj 2x

Gusha prej meje
Gjerdani prej teje
O une e mjera sec u treta
Sec ngela pas teje 2x

Po te kisha dorën tende
Dija moj si ta mbaja 2x

Dora prej meje
Unaza prej teje
O une e mjera sec u treta
Sec ngela pas teje 2x

Po te kisha trupin tende
Dija moj si ta mbaja 2x

Trupi prej meje
Fustani prej teje
O une e mjera sec u treta
Sec ngela pas teje 2x

Vish fustanin me dukat
Hajde dhe moj fierake ja 2x
Kush ta bleu dhe kush ta dha
Hajde dhe moj fierake ja 2x

Ai djali qe ma ka
Hajde dhe moj fierake ja 2x
Qe ma morì me sevda
Hajde dhe moj fierake ja 2xMë Shumë Këngë Nga Elejda Dosi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet