Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eleni Foureira

Tags: Eleni Foureira, Entela Fureraj

Vendlindja: Fier    Jeton dhe vepron në        Mosha: 30 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Eleni Foureira është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop. Ajo sot njihet si një prej artisteve më të suksesshme në Greqi duke numëruar me mijëra fansa, të cilët e ndjekin jo vetëm për muzikë por edhe për stilin e saj teper ekstravagant. Shqiptarja Eleni Foureira ka folur dje ekskluzivisht për revistën e njohur ndërkombëtare “People” ku mes tjerash ajo tregon edhe për lidhjen e saj me Shqipërinë. “Që kur jam larguar nga Shqipëria, në moshën një vjeçare nuk jam kthyer më”, është shprehur artistja, emri i ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Eleni Foureira ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Anemos Agapis (2014)

Ti Poniro Mou Zitas (2012)

Eleni Foureira (2010)


» Dërgo Një Këngë »


Sto Theo Me Paei
Mia Nyhta Mono
Anemos Agapis
Reggaeton
Stou Erota Tin Trela
Ti Koitas
Ase Me
Mono Gia Sena
To 'xw
Sweetest Love

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017