Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Mono Gia Sena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Μες στο ταξίδι του χρόνου
Μες την βουή και στην σκόνη του δρόμου
Βλέπω ένα φως που ανάβει στο βάθος
Σε βλέπω, σε θέλω με πάθος

Στην αγάπη μπες
Με ανοιχτές πληγές
Είμαι αυτό που θες
Είμαι Μόνο Για Σένα

Είμαι Μόνο Για Σένα

Αν θες να μάθεις τι είμαι
Κλείσε τα μάτια και σώμα μου γίνε
Γίνε καρδιά μου, βαθιά άγγιξε με
Σε θέλω ξανά, φίλησε με

Μες'το ταξίδι του χρόνου
Μες'την βουή και στην σκόνη του δρόμου
Βλέπω έναν ήλιο και μια καταιγίδα
Σε θέλω και ας είσαι παγίδα

Στην αγάπη μπες
Με ανοιχτές πληγές
Είμαι αυτό που θες
Είμαι Μόνο Για Σένα

Είμαι Μόνο Για Σένα
Eleni Foureira
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/04/2017


Eleni Foureira - Mono Gia Sena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mono Gia Sena".
3. Video është e këngës "Mono Gia Sena", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0