Eleni Myrtaj
Eleni Myrtaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Eleni Myrtaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Më datë 26 Shtator 2018, Eleni Myrtaj publikon videoklipin "Vlora Ime". Më datë 26 Tetor 2018, Eleni Myrtaj publikon videoklipin "Planeti I Dashurise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0