TEKSTESHQIP

Elgit Doda & Romeo Veshaj
Piloti
Lyrics

(Kenge e frymezuar nga Monika Lubonja dhe Big Brother Albania VIP)

REF.:
Piloti i zemres time je
E bukur ndjenja qe ma dhe
Merre zemren lart mbi re
Piloti i zemres time je

Veten nuk permbaj
Nga shpia du me dal
Nga momenti qe ti nuk je ktu
Se ma the ti nji fjale
Edhe mendjen ma ke marre
E s'po mundem une me t'harru

Se une jam per ty
Per ata sy
E embel kjo dashni
Ti vetem hajde pak
E rrina bashke
Piloti i zemres ti je

REF.:
Piloti i zemres time je
E bukur ndjenja qe ma dhe
Merre zemren lart mbi re
Piloti i zemres time je, ti je

REF.:
Piloti i zemres time je
E bukur ndjenja qe ma dhe
Merre zemren lart mbi re
Piloti i zemres time je, ti je
INFO
Producenti audio i këngës është Elgit Doda.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200