Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Elhame Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Në vitin 2007, Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa publikojnë albumin "Kenge Dasmash". Më datë 12 Korrik 2020, Motrat Elhame, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Ndali Nuse Ata Lot". Muzika e këngës u punua nga Nexhi Vuniqi, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhi Vuniqi. Më datë 12 Korrik 2020, Motrat Elhame, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Ndali Nuse Ata Lot". Mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash (2007)

★★★★★

Elira

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Kajtazi

Nazmie Hoxha

Luljeta Kuraja

Sevi

Lumnije Menxhiqi

Entela Ilirjani

Suzana Qatipi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Irma Gurakuqi

Tags: Elhame Mustafa, Eli Mustafa


Komente mbi këtë artist