Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Elhame Mustafa - Shoqes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/03/2008

2008-03-02T19:01:58

Këngë e albumit:

"Elira"
Prej diteve te ftohta
dhe bores se madhe
une u dashurova
me nje vajze bujare
s'dija si t'ja shprehja dashurine
pasi si shoqe e nuk ka kuptim (2X)

kaluan me muaj
ditet e pandara
te t'kam enderruar
te vej kah perpara

kaluam u treten
por nuk e ke me
ditet kur te doja
e ti sdije gje

REF:
edhe jam ber gati
une per ti treguar
edhe pse t'kam shoqe
ne ty jam dashuruar
sikur te me thonte
kisha per ti then
vetem ty te dua
une o per gjithmone

kaluan me muaj
ditet e pandara
te t'kam enderruar
te vej kah perpara

kaluam u treten
por nuk e ke me
ditet kur te doja
e ti sdije gje

REF:
edhe jam ber gati
une per ti treguar
edhe pse t'kam shoqe
ne ty jam dashuruar
sikur te me thonte
kisha per ti then
vetem ty te dua
une o per gjithmone


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:

Më Shumë...