Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa - Po Bien Lodrat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bien Lodrat".
3. Video është e këngës "Po Bien Lodrat", por nuk këndohet nga Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa - Po Bien Lodrat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kumrije Mustafa

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00O po bien lodrat
tu i ra o moj tu i ra
del nana e cucos
tu e qa
oh moj tu e qa

ka dal nana e cuces
ka n'dez ni duj kasht e
ka n'dez ni duj kasht e

o po e kerkon cucen
o mbrenda e jashte
o mbrenda e jasht e

II
Hajde mori cuco
oh me hanger darke
oh me hanger darke

se vendi yt e
ka mbet thate
o ka mbet thate

ka nana e cuces
e qante te guri
e qante te guri

cajo cuca jote
paska shku te burri
paska shku te burri

III
oh jan m'bledhur cucat
e kendojn ne der
e kendojn ne der

oh e kemi nusen
si lulja n'pranver
si lulja n'pranver

oh jan m'bledhur cucat
e kendojn ne der
e kendojn ne der

oh e kemi nusen
si lulja n'pranver
si lulja n'pranver


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet