Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luli Dhe Besi

Vio Dhe Darda

Luani Dhe Migjeni

Agon Dhe Bujar

Dito e Yli

Big Sell & Cannabis

Luli E Abiti

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Marina Dhe Fabi

Tags: Elhame Selmani, Zoje Avdyli, Elhame & Zoje


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet