A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eli Belaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Eli Belaj është një këngëtare. Në vitin 2001, Eli Belaj publikon albumin "Ejani O Bijte E Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albanita

Ardita Ukaj

Marjona Metohu

Dena

Griselda Rustemi

Luiza Guce

Gresa

Kaltrina Berisha

Nita Sadiku

Morfina (F)


Tags: Eli Belaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018