A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Eli Belaj - Komplimenti


Nuk ka akoma asnjë votë


31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ejani O Bijte E Mi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Komplimenti" kënduar nga Eli Belaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018