Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Po Te Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  13

Po te pres,
Akoma po te pres
dhe per nje cast me shfaqesh ti(dy here)

jo jo joooooooo as vete se di
se si lindi kjo dashuri
dhe per nje cast me shfaqesh ti
dhe zemra ime ndjen trishtim(dy here)

Afromu ti edhe nje here
se zemren time ske ku e gjen(dy here)

jo jo joooooooo as vete se di
se si u nda kjo dashuri
dhe per nje cast me shfaqesh ti
dhe si flutur ne krah te mi(dy here)


Ky tekst u dërgua nga Gjumashi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Eli Fara
Publikimi: 01/12/1997


Eli Fara - Po Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Po Te Pres", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0