Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eli Fara - Kur Me Zbret Nga Voskopoja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Me Zbret Nga Voskopoja".
3. Video është e këngës "Kur Me Zbret Nga Voskopoja", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eli Fara - Kur Me Zbret Nga Voskopoja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kolazh"

Këngë e albumit:

"Hitet Popullore"

Këngë e albumit:

"Po Te Pres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Me Zbret Nga Voskopoja" kënduar nga Eli Fara.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eli Fara i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alban Plovishti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur më zbret o moj nga Voskopoja,
Aman dale me, o me ngadalëzëë
Kur më zbret o moj nga Voskopoja,
Aman dale me, o me ngadalëzëë

Në të pihet aman ujë burimi,
Aman dale me, o me ngadalëzëë
Çezmaxhi o moj do bëhem unë,
Aman dale me, o me ngadalezëë

Në të zëntë aman shiu rrugës,
Aman dale me, o me ngadalëzëë
Umbrellaxhi aman do bëhem unë,
Aman dale me, o me ngadalëzëë

Epo ç’deshe ti moj rrëzë malit ëëë,
Ç’deshe ti moj rrëzë malit ëëë,
Epo të të puth nishanë e ballit ëëë,
Të të puth nishanë e ballit ëëë.

Epo ç’deshe ti moj rrëzë fushës ëëë,
Ç’deshe ti moj rrëzë fushës ëëë,
Epo të të puth nishanë e gushes ëëë,
Të të puth nishanë e gushes ëëë.Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet