Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Varkat Po Nisen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

2x
Varkat po nisen përtej limanit
ngrini flamurt të udhëtojnë

2x
Ishte një djalë bashkë me një vajzë
ndale varkën varkaxhi të vijmë dhe ne

2x
Kur udhëtuam zemrat coptuar-ë
syçkat lotuara për dashurinë

2x
O qaj të qajmë për dashurinë
se ti më ke syçkat-ë, unë djalerinë

2x
Ishte një djalë bashkë me një vajzë
ndale varkën varkaxhi të vijmë dhe ne


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/06/2014


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0


Eli Fara - Varkat Po Nisen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Varkat Po Nisen".
3. Video është e këngës "Varkat Po Nisen", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.