TEKSTESHQIP

Eli Fara
Molla Në Bahçe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Molla Në Bahçe" kënduar nga Eli Fara.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Maj 2017, Eli Fara publikon videoklipin "Molla Në Bahçe". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili. Me këtë këngë, Eli Fara merr pjesë në Zhurma Show 2017 në vitin 2017.