Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eli-G - A Din Me Bo Twerk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Din Me Bo Twerk".
3. Video është e këngës "A Din Me Bo Twerk", por nuk këndohet nga Eli-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Eli-G - A Din Me Bo Twerk Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

07/09/2017

2017-09-06T23:00:00+01:00Fizi Eli G baby Eli G

Ref 2x
A din me bo twerk hajde sille sille sille
A din me bo twerk hajde dridhe dridhe dridhe
Dridhe dhridhe hajde dhridhe dridhe
a din me bo twerk hajde sille sille sille.

E gjat a Maradona byth te fort si maradona
loqkat i dun milionat une i kam miliona
mendjen sikur Bleona operacione te renda
bythen shume te mir qeshtu thot na ka ba nana
hight dridhe dridhe afer meje dridhe une ti
gjuj paret ti me to jeten e zgjidhe dridhe dridhe kamt per qaf mi lidhe une ti gjuj paret ti me to jeten e zgjidhe!!!

Shum po me sill well dhomen e kam ne kat te dyt rahat, nese don dicka me pi dridhe dridhe sille sille,
shkurt thirrem G emrin tan nuk po ta di po kjo ska aspak rendesi vetem ti a din me kcy permbi!!!

Ref 2x
A din me bo twerk hajde sille sille sille
A din me bo twerk hajde dridhe dridhe dridhe
Dridhe dhridhe hajde dhridhe dridhe
a din me bo twerk hajde sille sille sille!!!

#BIG VOICE
A din me bo twerk hajde sille sille sille
A din me bo twerk hajde dridhe dridhe dridhe
hajde dhridhe dridhe
a din me bo twerk hajde sille sille sille!!!

Ai paska fat lekt Mi merr si bankomat si bankomat lekt mi merr si bankomat.
Lekt po mi merr lekt po mi merr nuk ka rendesi a je ne drit a ne terr n club a ne kerr veq sille sille
dhe ni her dhe ni her se po me pelqen si gjdo her si gjdo her si gjdo her.

S po di cka me bo me ty po me ha me sy edhe vendin e kam kjo pun ka me u kry une me ty sonte kena me dal
dicka kena me ba na s kena ma pa s kena me fjal veq
twerk twerk twerk twerk twerk twerk yeee.

Ref 2x
A din me bo twerk hajde sille sille sille
A din me bo twerk hajde dridhe dridhe dridhe
Dridhe dhridhe hajde dhridhe dridhe
a din me bo twerk hajde sille sille sille.


Ky tekst u dërgua nga Endri GG
Më Shumë Këngë Nga Elsamed Senaj (Eli-G):


Komente mbi këtë këngë