A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elsamed Senaj (Eli-G)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27
  • Emri i Vërtetë:
  • Elsamed Senaj
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Elsamed Senaj (Eli-G) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe dance. Elsamed Senaj, i njohur si Eli-G është me origjinë mga Malësia e Madhe dhe filloi të merrej me muzikë në rrymën Hip-Hop në moshën 15 vjeçare. Duke parë momentet e kohës së atëhershme edhe i tërhequr nga pasioni i madh për muzikën, ku në këtë moshë ai do bënte këngën e parë, i cili do startonte fillimin e një karrierë shumë të vështirë, por edhe të bukur. Krijoi audiencë shumë shpejt duke marrë pjesë në evenimente, koncerte të ndyshme duke fituar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erion Beqo

Elis Nova

Desti Musta

Xhevi

Glenis Dume

Alsked Rrenja

Deklan

Stiv Boka

Jozefin Marku

Tiri Gjoci


Tags: Eli-G, Eli-G Senaj, Elsamed Senaj, Elsamedi

Elsamed Senaj (Eli-G) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019