Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fullmoon Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Fullmoon Production është një video produksion i njohur. 🔴Informacioni me poshte eshte ne 2 versione: ➖Shqip-Anglisht 🔴The information below is in 2 versions: ➖Albanian language-English Language 🔻Videoklipe muzikore 🔹Kompania jone realizon komplet Videoklipin. 🔹Ne krijojme 2/3 idea te ndryshme per cdo kenge,Bashkengjitur me Foto ilustruese dhe ja dergojme artistit. 🔹Ate ide qe ai/ajo zgjedh, ne e zhvillojme ne detaje dhe e realizojme 100% sipas skenarit te percaktuar. 🔹Ne realizojme: ➖Skenarin ➖Re...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Muza

Avi Rinia

Evropaturist

Top Records

Cani Company

Bass

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

Tirana

Tags: Fullmoon Production, Eli-G


Komente mbi këtë artist