Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eli Malaj - Shoqnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqnia".
3. Video është e këngës "Shoqnia", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Eli Malaj - Shoqnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti:

Vojsava Alia

Video Produksioni:

FRAME Pro

Komente

Asnjë Koment

21/08/2017

2017-08-21T15:02:42+01:00Shoqnia Shoqnia
ja ndezi filloj pija
si dashnija si dashnija
jen dej na bojna qef 2×


Ref

Hajde rrina rrina
Me fund gotat pina
Pafund qejfin bojna
Jeten kshu e dojna na 2×

2
Zjarr jena Zjarr kena
Zjarr jashte zjarr mrena
Krejt e kallim kudo jena
Jeten keshtu e dojna na

Ref

Hajde rrina rrina
Me fund gotat pina
Pafund qejfin bojna
Jeten kshu e dojna na 2×

Teksti: Vojsava Alia
Video Produksioni: FRAME Pro

Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë