TEKSTESHQIP

Eli Malaj & Sajmir Misku
Dashuria Eshte Mbret
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria Eshte Mbret" kënduar nga Eli Malaj & Sajmir Misku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse ky krijim muzikor u lansua para audiencës i plotësuar bukur edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 9 Gusht 2010.