Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sajmir Misku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Sajmir Misku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. 2003-2016 vitet kur Sajmir filloi të nxjerrë dhe hite njëra pas tjetrës pasi dhe karriera tij muzikore eshte zhvilluar ne clubet e nates Amsterdam Club ku ka rreth 6 vjet qe kendon aty dhe neper dasma te cilat ka qen pjese e karrieres tij kryesisht këndonte muzikë popullore, argetuse dhe folklorike. Më datë 9 Gusht 2010, Eli Malaj & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Dashuria Eshte Mbret". Më datë 25 Tetor 2017, Xum Allushi & Sajmir Misku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment



Po Vjen Nusja Ne Banket

Dy Pika Lote


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pleurat Lajçi

Gadaf Elmazi (Dafi)

Liridon Hoti (Liri)

Gentian Gojani

Mili Sallauka

Alban Shehu

Hevzi Kumanova

Burim Mehmeti

Berat Demiri

Valon Biba

Tags: Sajmir Misku, Saimir Misku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet