TEKSTESHQIP

Eli Malaj
Lodhu Kot
Lyrics

Me shume mund cdo gje ndertoj
Vete e prish e vete shkaterroj
Padrejtesia s’me pelqen
Cdo 3 fjale ti me genjen

Ref: Lodhu lodhu kot
Nuk do mundesh te me marrish dot
Dhe ne ferr vend per ty s’ka
Une do qesh, ti ke me qa

S II
Mos kujto se ma ke hedh
Per cdo here qe ma ke dredh
E kam mbyllur njerin sy
O sa shume kam ba per ty

DËRGOI:
INFO
Për komponimin dhe për orkestrimin është kujdesur Alban Arifi.