TEKSTESHQIP

Eli Malaj & Naser Maqedonci
Potpuri (Gezuar 2021)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2021)" kënduar nga Eli Malaj & Naser Maqedonci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Ardian Kastrati.