Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eli Qorri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Eli Qorri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është nga Drenasi dhe po mahnit të gjithë me zërin e saj. Eli ka shumë ambicje të mëdha për të ardhmen. Ajo ka marrë pjesë në disa festivale dhe rrëmbeu çmimin e tretë në festivalin ‘Kosova Fest’. Elit i pëlqejnë zhanri ‘rnb’, por edhe ‘rep’. Në rrjetin e saj social ‘Instagram’, Eli ka postuar disa këngë të reperit Eminem dhe Busta Rhymes dhe ajo i këndon me të njëjtën shpejtësi si ta. Në Korrik 2015, Eli merr pjesë në Kosova Fest 2015 me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardita Begu

Keisi

Klara Doçi

Brikey

Valëza Zogaj

Dorisa Pacolli

Onika

Keisi Medini

Arselinda Sheqeri

Rigersa Zefi

Tags: Eli Qorri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet