Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  119
 • Emri i Vërtetë:
 • Elia Shena
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Elia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Për herë të parë, Elia Shena ra në sy gjatë spektaklit të vitit të kaluar, në talent shown “Top Girls” që transmetohej gjatë spektaklit “E diell” në Top Channel. Mes dhjetëra konkurrenteve, Elia u shqua si një ndër më të mirat, për të mos thënë absolutisht më e mira por që mosha e vogël e penalizoi suksesin absolut të saj. Elia, doli e dyta në këtë spektakël që synonte lançimin e talenteve të reja në këngë dhe kërcim. Por, gjatë këtij viti nës...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

12
2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Saelma

Inna (Ina Kollçaku)

Edea Demaliaj

Sheila Haxhiraj

Olidena

Irena Metalla

Juvi

Dorina Garuci

Selma Bekteshi

Anxhela Noti

Tags: Elia, Elia Shena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet