Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Daci-Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Elida Daci-Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Qershor 2017, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Kallet Atmosfera". Më datë 20 Nëntor 2017, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Du Me Dale". Më datë 16 Maj 2018, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Kush Je Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sanije Behrami

Dionita Islamaj

Vanesa Nimanaj

Edona Hajdini

Valmira Ramadani (Vali)

Alorja Senko

Hana Zogaj

Shpresa Jetullahu

Valbona Sherifi

Albina Bekteshi

Tags: Elida Daci-Gashi, Elida Daci, Elida Gashi


Komente mbi këtë artist