A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Korreshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Elida Korreshi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Në Dhjetor 1971, Elida Koreshi merr pjesë në Festivali i 10-të në RTSH me këngën "Kerkoj Nje Kenge". Më datë 29 Prill 2019, Elida Koreshi publikon videoklipin "Fry Moj Ere". Më datë 7 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "Potpuri Myzeqare". Më datë 22 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "Ne Nje Are Ne Nje Lendine". Më datë 23 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "U Ngrita Me Nate". Orkestrimi i këngës u pun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Crazy Girl

Nida

Gresa Hoxha

Alba Loxha

Jela

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela

Jona

Diola


Tags: Elida Koreshi, Elida Korreshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019