A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Korreshi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Elida Korreshi është këngëtare. Në Dhjetor 1971, Elida Koreshi merr pjesë në Festivali i 10-të në RTSH me këngën "Kerkoj Nje Kenge".

Më datë 29 Prill 2019, Elida Koreshi publikon videoklipin "Fry Moj Ere".

Më datë 7 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "Potpuri Myzeqare".

Më datë 22 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "Ne Nje Are Ne Nje Lendine".

Më datë 23 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "U Ngrita Me Nate". Orkestrimi i këngës u punua nga Edmond Rrapi.

Në vitin 2019, Elida Korreshi publikon albumin "U Ngrita Me Nate".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019