Audio

Elida Korreshi - N'ate Mal Ku Fryn Veriu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2019

2019-05-27T17:29:11

Këngë e albumit:

"U Ngrita Me Nate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'ate Mal Ku Fryn Veriu" kënduar nga Elida Korreshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elida Korreshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Korreshi: