A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Elida Korreshi - Vitori Tu Befte Nena


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2019

2019-05-25T16:35:11

Këngë e albumit:

"U Ngrita Me Nate"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vitori Tu Befte Nena" kënduar nga Elida Korreshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vitori Tu Befte Nena".
Videoklipi nga Elida Korreshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Laver Bariu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
aman Vi’ moj Vitori
eh Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
e haj të dalim
haj të dalim nga bolëna dhe moj
haj të dalim nga bolëna dhe moj

Një shami, një shami
me moll-ë të ëmbla dhe moj
aman një moj një shami
e një shami me moll-ë t’ëmbla dhe moj
e ti hash me kë ti do zemra dhe moj
e ti hash me kë ti do zemra dhe moj

Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
aman pri’ moj primi leshrat
e primi leshrat alla frënga dhe moj
e Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
aman vi’ moj vishi rrobat
e vishi rroba alla frënga dhe moj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019