A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Shatri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Elida Shatri is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Albana Lifschin

Kaltrina Shalaku

Armira Gashi

Drita Porocani

Aulona Pollomi

Drilona Tahiri

E Magjistruara

Mite Tabaku

Tomka Tanuçi Cullufe

Niketa Grembi


Tags: Elida Shatri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018