A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Elida Shehu - Seç Më Fton Në Stan


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1979

1979-12-01T00:00:00

Participating in

Festivali i 18-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Seç Më Fton Në Stan" sung by Elida Shehu.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018