Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elidon Çelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Elidon Çelaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 22 Tetor 2013, Elidon Çelaj publikon videoklipin "Krisi Topi". Në Janar 2016, Elidon Çelaj merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Rash N'dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arben Mjetaj

Ben Goxhaj

Skender Cela

Skender Xhafa

Lap Logu

Gazmend Fazliu

Adnan Bala

Gëzim Salaj

Ardjan Jaku

Zeqir Kryeziu

Tags: Elidon Çelaj, Elidon Celaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet