Eliesa Bytyqi
Eliesa Bytyqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Eliesa Bytyqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 24 Janar 2022, Eliesa Bytyqi publikon videoklipin "Ti Ma Fale Zemren". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga AMIA Studio, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0