A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Retrovizorja & Elina Duni - Lakuriq (2004)

Elina Duni - Baresha (2008)

Elina Duni - Lume Lume (2010)

Retrovizorja & Elina Duni - I Kaltër (2010)

Elina Duni - Matane Malit (2012)

Elina Duni - Muza E Zeze (2014)

Elina Duni - Dallendyshe (2015)

Elina Duni - Partir (2018)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019