A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elinara Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
BIOGRAFIA: Elinara Shehu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Në Nëntor 1999, Elinara Shehu merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Bie Shi". Në Maj 2004, Elinara Shehu merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Shume Urime Per Mua". Në Maj 2004, 2farm & Elinara Shehu marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Te Etur". Në Prill 2006, Elinara Shehu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Shuhen Yjet". Më datë 2 Gusht 2007, Denada Bare publikojnë videoklipin "Engjejt Po Zbresin", në bashkëpunim me Elinara Sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Nini

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Jeta Faqolli

Ermira Kola

Hirushe Xhemali

Vida Kunora

Ermonela Jaho

Teuta Selimi

Antigona Sejdiu

Drita Musliu


Tags: Elinara Shehu, Nara S

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019