Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinel - Drum N Dragon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

18/04/2010

2010-04-18T07:16:48+00:00ABSTRACTion me re-kreacion
ky passion ner dhe merr aksion
se kupton per dhe merr reaksion
per ne merak s'jom me hark t'qpon
larg jon sa andrra n'jargon
n'bark t'qon m'fal unda-rap dog jom
( BOOMB )
prit veq 1 sekond
( NGOOM )
se drum n dragon e ki rrome tamon e ki
krrome sa som e ki rome sa ton e ki
500 ton eh tani ma bon e di
ain't nothin funny hunny why copy me
cock i hi pak i zi pak i ri pak si thi
pak si s'di s'du me s'di si najsen
u and me se skaaaaaaaaa
pshtim hine s'ka gzim dine s'ka
idhnime n'menime kur hine ka
knena ka zona kena fazona
n'skena bazona n'vena trazona
shum gjak ja nis me qarkullu shum gjak
ja nis n'varr me kullu shkum pak
tu qarkullu larg sikur t'ri t'qart tu drogu n'park
un n'kar po du llak tutulag putulag dhipi ku tu lag?
O ZOOOOOOOOOT POOOOOOOO I QART!
me fillim e rroki me t'paren si me kon kupid
s'perdorim harkun po automatic-gun stupid
run who? you kid do you shit
with out ma name on it
wanna c the mic with a flame on it
i don't wanna throw no name's on shit
mo' name's I get shqip mik mik
suck a thick dick deep shit
sucka die quick my click UFO CLICK
this ain't qufo kid
small bag sizes big ass prizes
the sun rises in east east ( echo trip )
fall back rivals shit ass writers
my gun sizes a beast ( echo trip )
french frizes at least the rest of these fake G's
prit 1 minut one minut wait please
trip 1 minut one minut late is
similar to other cry babies
( Eeeeeeeeeeeeeeeeeh )
fejkerat mi nda prej t'dopteve
si me thon vove s'ju thuhet vo po ve
se jom o bobo po po po dhe
o bobo po po po dhe
plan B the pin e naj strejteri n'rrethin
ven pim dhe pim e fllaj drejtnjeri n'gjithsin
scan bin dhe bin e faj krejt shehri t'prisht rrin
man krejt njeri n'Prishtinë
hunt pi shtin unt pi fshin n'recycle bin tem
m'kan idol a s'din sen dhimt bjen
my flow flow rast si tem vjen i GO GO
n'goj me ta dhon ta dho dho
t'vrast si do puna to t'vras fo' sure yo
kurtha jem majmun t'ka bo yo
ik o majmun ti baju
who's the best?
ec e thuj qe st'kom shti me bo incest
refuze 2 test
1-MC qe s'priton me ta bo lesh
never loose the fresh
forever smooth n fresh
whenever in booth I smash
beat's clever the truth is that
these MC's s'ma din tripin repriz
replay met kqyr ka truni tutna krips t'gjej
do me kuptu? replay replay replay


Ky tekst u dërgua nga BIDOS   sovranRexh   vethiphopi
Më Shumë Këngë Nga Elinel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet