Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  318
 • Emri i Vërtetë:
 • Granit Bajraktari
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Elinel është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Granit Bajraktari, i njohur ndryshe si Elinel, ), por eshte lindur dhe rritur ne Prishtine. Mesimet fillestare i mori ne shkollen "ILIRIA", me pas vazhdoi shkollimin ne gjimnazin "XHEVDET DODA", aktualisht student ne universitetin "AAB" - drejtimi KOMUNIKIM MASIV, dega PRODUKSION. Gjithçka rreth tij ka te beje me RAP-in, gje qe i fle ne zemer. Elinel eshte aktiv ne kete muzike, edhe pse jo aq i njohur, zoteron me nje talent misterioz. Ne vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

10 🔥O (2013)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (24)

9
8
12
4
7
2
3
4
4
5
5
4
1
6
0
5
9
9
5
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Lumi B

Real Mc

Alidema

Gent Fatali

Tensioni G

GT

Barooti

Tiki

Lil' Liri

Bonsaton

Tags: Elinel, Abstract, Granit Bajraktari


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet