Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinel - Si Sheik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Anddra me pare kurva kerrke me kurva
Kerre pare me pare
Kerre kurva
N'ksi ambicje turma n mrrethon
Edhe une ngulna
N'vetmi tem
Se trendeve palidhje
Si perkulna
Ma perpara mes vet se sja rrasi hiq kerkujna
Sa per mu lojen tone e lujna
Pa asni veshtersi edhe t'mujna
Pare kerre kurva qata pe lyp turma
Per qato bohet zhurma
Per qka jena t'unt na
Kurva pare kerre kurva kerre pare kurva
Pare kerre kurva
Jena t'unt
KURVA
Pare kerre kurva
Kerre pare kurva
Pare kerre kurva
Jena t'unt
.......
FUCK EM !
THIS IS SHEIK MUSIC
NOT SHAKE MUSIC
1 2 3 KCE
SI SHEIK.......
SI SHEIK.......
SI SHEIK.......(Du me jetu e mu dok ti)
SI SHEIK.......(Du me pas haremin t'fort ti)
SI SHEIK.......(QaQa QaQa)


Ky tekst u dërgua nga VlerkiElinel
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/09/2016


Elinel - Si Sheik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Sheik".
3. Video është e këngës "Si Sheik", por nuk këndohet nga Elinel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elinel:


Komente 0