Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elinel - Pa Pendim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Pendim".
3. Video është e këngës "Pa Pendim", por nuk këndohet nga Elinel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elinel - Pa Pendim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/01/2019

2019-01-31T13:00:02+00:00Bile as BE' skom nevoje me bo
Se kom as idene qa muj me bo
Per ato qe per mu vlen,per ato qe sun e blen
Per ato qe ti e ndjen kur e thom me zo
Ju rritna ntru sikur tumor
Ju boj me kalu neper purgator

Buzeqeshja qe e kom me dije ja u bon qfare bindje une kom
Hana qe rrezon mallin e dillit ma qon
Rrezikoj gjethqka sot neser dilli mos t'agon
Rendesen e pendeses neser vetes sja lejoj
Jo qe tnesermen sbesoj, po veq sot un e jetoj
Dikush thot filozofoj, nalna keshi kur i ngoj
Smunem me bo paqe me fjalin spo kuptoj
Ateher un ju ftoj juve nrrugen e kuptimit.

ref.
Pa tro pendimi
Vazhdon rrugetimi
Hala e kom menen e njejte e nuk kom me ndrru
(bile)sem vyn ngushllimi e as pelqimi
Ke ti me mu, ske ti me mu
Se lo pa fitu

Deken sigurt qato jetoj
Jeten pa tut(1 her ko me dek)2x

Miku i armikut tem so armiku jem
As armiku i armikut tem nuk o miku jem
Bindjen qfar e kom i gatshem mu fliju nzjerm
Boll kom sakrifiku vet me ju sakrifiku ren leht
Me liri bllokim trafiku nmendje
Zilia so e mir, ziliqari qmendet
Kercenimet qe mi bon edhe 1 pik uji qe bjen ndet
Bo qka ki me bo se mu syni hiq nuk em trembet
Tuci perjeton ma shum se veq ni dek
Un jom i fort vet skom nevoj me mshef

Buzeqeshja qe e kom me dije ja u bon qfare bindje une kom
Zhurma e bukes qe e mertyp dikur ka me ta kup kryt
Shpesh pom thojn menimin kur po ja u lyp
Kur menimin tem e lyp, menimin e thojne syte
Skqyri kurr o coftine
Kshtu qe ski qa k*** mpyt

ref.
Pa tro pendimi
Vazhdon rrugetimi
Hala e kom menen e njejte e nuk kom me ndru
(bile)sem vyn ngushllimi e as pelqimi
Ke ti me mu, ske ti me mu
Se lo pa fitu

Deken sigurt qato jetoj
Jeten pa tut(1 her ko me dek)2x


Ky tekst u dërgua nga d
Më Shumë Këngë Nga Elinel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet