A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Elinel - Pijaneci


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2019

2019-06-16T15:00:06

Ni qetsi, me ni zhurme te mrenshme çmendna
Kom dyshime, qa o zemra
Ni mungese, ni boshllek te paplotesushem
E rruge pa fund, qe mkan lan menushem
Ni shikim i ftofte, e perton menen shpirtin tem
E ai shikim vjen prej reflektimit tem
A thu edhe sa alkool ky trup mun e man
Kur n’tjetren ane vec sa spo kan
E lote, a um duhen, jo nuk um duhen
Ksaj vujtje ja kom msu gjuhen
Jon do sene qe s’duhen
Po qe s’duhen ato kurre s’shuhen
Une pe pi veç edhe njo
E njo, e njo, ska mo
Pe shoh veten jom tu ennee

eererererrrrrraararaarararaa
eererererrrrrraararaarararaa

Dashnin, refuzova
Smu duk qe e meritova
Perqafova vetmine e rakine une
Tash pi perdite si me pas ditelindjen
Ngrej dolli vetem cakrroj gota
Kqyri rrotull knena vec une e dhoma
Dhimbja ish pafund me episoda
Une e vetja si dy idiota

A um duhen, jo nuk um duhen
Ksaj vujtje ja kom msu gjuhen
Jon do sene qe s’duhen
Po qe s’duhen ato kurre s’shuhen
Une pe pi veç edhe njo
E njo, e njo, ska mo
Pe shoh veten jom tu ennee

eererererrrrrraararaarararaa
eererererrrrrraararaarararaa

A um duhen, jo nuk um duhen
Ksaj vujtje ja kom msu gjuhen
Jon do sene qe s’duhen
Po qe s’duhen ato kurre s’shuhen


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019