A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elinel - Bel Bel


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2019

2019-08-13T15:00:13

[Ref]
Jom tu e majt n'bel n'bel
Me majt kushton kel kel
Le t'del ku t'del se po m'prek n'tel n'tel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del (po po) le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del

S'ka ksi ajo gjun per mu
Une kur s'foli ajo fol per mu
Ajo kur t'fol krejt i bon me ngu
Osht e gatshme sa here ti thom me gju
Osht bukuri qe vret, osht bukuria vete
Edhe aj qe s'ka respekt, nuk ka qare pa e jep
Tjert tuten kur ti flet, a mu m'bon mu nih sikur mbret
Nihna i paprekte (yeah), ty t'besoj besnik t'qendroj (gjithe)
Shoqnine tonde me asnjo se ndrroj (kurre)
Mbret me ty, me ty mbretnoje gjithe ko me majt edhe kurr nuk e lshoj

[Ref]
Jom tu e majt n'bel n'bel
Me majt kushton kel kel
Le t'del ku t'del se po m'prek n'tel n'tel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del (po po) le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del

S'rri me ty per bukuri (nah)
Nejse pak po, po n'pergjithesi
Osht menyra qysh um bon me ni
Kur jena na bashk s'ka pasiguri
E nisi melankoli kush don n'mes me na hi
Une t'maj forte mos me bo naj marrezi
Une rri n'qetesi se gjuhen ta di
Per tjert je zhurem po per mu melodi

[Ref]
Jom tu e majt n'bel n'bel
Me majt kushton kel kel
Le t'del ku t'del se po m'prek n'tel n'tel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del (po po) le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del


Lyrics submited by Bullet Dodger
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019