Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elinel - Spo M'ha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spo M'ha".
3. Video është e këngës "Spo M'ha", por nuk këndohet nga Elinel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elinel - Spo M'ha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

13/08/2019

2019-08-13T14:00:10+00:00(Ah yeah yeah yeah)
Po ma bojne pse po bertet, jom tu bertit qe 10 vjet
Kerkush nuk t'don nese flet, nana tha qe m'kan lon mend
Gruja m'tha qe une jom çmend, baba m'tha qe jom i trent
Menaxheri tha ma trend, producenti tha ma leht
Njoni m'tha qe jom talent, tjetri m'tha bone pa cent
I thashe a je pacient lladicient
Respekt s'ju lo n'testament, po qiti krejt lekt
ja kryte n'cement

[Ref] 4X
S'pom ha kari per respekt
S'pom ha kari qiti lekt
S'pom ha kari mu per rep
S'pom ha kari fal me jep
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)

Po ma bojne ti ke ndryshu, bo ti be mha kari mu
Bo ti be i kane kalu t'njejtat sene bashk me mu
Njoni nisi me kshillu, i thashe a duhna me t'pagu
Ironi se ka kuptu e mu dasht shpejt n'kar me qu
Njoni nisi me kritike profesionist me muzike
Tha muzike nuk po ni, i thashe DO RE MI ta qi
I thashe DO RE MI ta qi more fmi, at ftyre mizore vi ta qi

[Ref] 4X
S'pom ha kari per respekt
S'pom ha kari qiti lekt
S'pom ha kari mu per rep
S'pom ha kari fal me jep
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)


Ky tekst u dërgua nga Bullet Dodger
Më Shumë Këngë Nga Elinel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet