TEKSTESHQIP

Elinel
Bomba
Lyrics

Pershendetje...
çuni me firmato
Hola! ckemi! Tungjatjeta!

Ooo eee no wayyyy
Qfar kritike ke spe ni prej muzike
Ooeee no way
Qfar kritike ke spe ni prej muzike
Ckemi sigurimi moti sjemi pareee
Prej dites qe kam ardh-Te porta m'keni dal
e lshoni muziken-Ti eksitoje me ritem
Sido qe te jete Pershendetje per simpatiken
Desha t'them diç -Pse sjemi miq ?
Une pervete kam dal t'kap diç
Prura dhe ca goca Don mem plas boca
Mu zhduk sysh sa stheva ato koca
Jam nji cik nevrik-Jam nji cik nevrik
Ik tani ik dua whiskey me pip
Ndoj vash ta kap ta ha ta pi
Tani bej per mu strip
Tani Bej per mu strip

Kokat LART POSHT
Kokat LART POSHT
Kokat LART POSHT
LART POSHT,LART POSHT

BOMBA!!!
Shperthen dhom then
Shkep gjithkah Neper to Bllomba
shev' me rrom kta ? Qe po luj koqe
Duhet me mi ngu nihere kongt e Ronda
Muzika e trent e dhez pa thon sen
Lirisht muj me lshu mice-n (majkin)
e me dal n'terren
Naj femen me trem se jom si verem
Tem Terem Terem Teeemmm TAAMMM

I kapa ata trapa i "Drop-a" nga prapa,nga prapa i dropa ata prapa rrin prap

Koket LART POSHT
Koket LART POSHT
Koket LART POSHT
LART POSHT,LART POSHT

I kapa ata trapa i "Drop--a" nga prapa,nga prapa i dropa ata prapa rrin prap

Koket LART POSHT
Koket LART POSHT
Koket LART POSHT
LART POSHT,LART POSHT

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200