Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elio Norra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Elio Norra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka nisur të merret me muzikë që në moshën 5-vjeçare duke praktikuar dhe instrumentin e kitarës dhe disa prej këngëve të tij i ka kompozuar vetë. Është aktivizuar gjithmonë në koncertet e shkollës dhe ka marrë pjesë në Festivalin e Gjirokastrës ku ka fituar çmimin “Zëri më i mirë”. Në vitin 2018, Elio merr pjesë në Voice Kids Albania 2, ku ka arritur deri në fazën Blind Audition. Në Mars 2021, Elio merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Elio Norra, Elio

Komente 0