Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elio Deejay

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Elio Deejay është një dj dhe producent i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Ai është i njohur për hitin e tij 'Into You'. Ai filloi karrierën e tij muzikore në vitin 2009 me këngët e tij dhe shpejt mori një mbështetje dhe njohje të madhe lokale. Kohët e fundit, ai gjithashtu ka filluar të fitojë mbështetje ndërkombëtare me këngët e tij duke u luajtur në festivale të mëdha muzikore si Tomorrowland....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alban Chela

Desti Musta

Dj Iljano

Leuname

Tidra

Gussi

Denis Kraja

Genti Deda

Paniku

Jointinjo

Tags: Elio Deejay


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet