Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elio Norra

Elio Norra
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: pop

Elio Norra është këngëtar. Ka nisur të merret me muzikë që në moshën 5-vjeçare duke praktikuar dhe instrumentin e kitarës dhe disa prej këngëve të tij i ka kompozuar vetë. Është aktivizuar gjithmonë në koncertet e shkollës dhe ka marrë pjesë në Festivalin e Gjirokastrës ku ka fituar çmimin “Zëri më i mirë”.

Në vitin 2018, Elio merr pjesë në Voice Kids Albania 2, ku ka arritur deri në fazën Blind Audition.

Në Mars 2021, Elio merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "Sekreti", si pjesë e kategorisë New Artist.

Më datë 2 Gusht 2021, Elio Norra publikon videoklipin "Harrakate". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0