Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elion Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Elion Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 26 Maj 2017, Elion Krasniqi publikon videoklipin "Edhe Një Mëngjes". Më datë 24 Mars 2018, Elion Krasniqi publikon videoklipin "Zemra E Do". Në vitin 2018, Elion Krasniqi publikon albumin "Live 2018". Më datë 15 Shkurt 2019, Elion Krasniqi publikon videoklipin "Gabim". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 19 Korrik 2019, Elion Krasniqi publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rexh Cenaj

Veton Mushkolaj

Erblin Hoxha

Labinot Ademi

Bujar Preteni

Egzon Berisha

Arnis Telaku

Mergim Kurroshi

Visar Rama

Burim Muciqi

Tags: Elion Krasniqi


Komente mbi këtë artist